1.6.2009

זוכי פרסי ה- FiFi לשנת 2009

ארגון הניחוחות האמריקאי ה- Fragrace Foundation, ערך בסוף השבוע את טקס הענקת פרסי ה-FiFi לבשמים הנבחרים של 2009 (כן, מי שלא שם לב, אנחנו נמצאים כבר באמצע השנה). כמו בפרסי האוסקר, ישנן מספר קטגוריות שניתן לזכות בהן. להלן בשמי הגברים שזכו בפרסים:
בקטגוריית לוקס- I Am King של הראפר הנודע שון ג'ון- המכונה גם פאף דידי קומבס-שהחכים להשתמש בבר רפאלי שלנו בפרסומות לבושם הזה, כך שאנחנו נפרגן לו למרות שלא ניתן להשיג את הבושם כאן בארץ.בקטגוריית הבושם הפופולארי- McGraw של זמר הקאנטרי טים מיקגראו, שגם אותו לא ניתן להשיג אצלינו.בקטגוריית הנישה החדשה- The Beat מבית Burberry. בושם מעולה ובהחלט אחד מהמוצלחים של השנה, עליו הרחבתי את הדיבור כאן.בקטגוריית האריזה היפה- 9IX Rocawear. רוקאוור היא חברה לאופנה אורבנית מיסודו של הראפר שון ג'יי זי קארטר. את הבושם אני לא מכיר כך שאין לי מה לומר עליו.
בקטגוריית קמפיין הפרסום המוצלח- Dirty English מבית האופנה הבריטית Juicy Couture, אותו ניתן להשיג בארץ ועליו תוכלו לקרא כאן.

אחרון חביב, קטגוריית Hall of Fame (אין לי מושג איך לתרגם)- Cool Water הוותיק והידוע מבית דווידוף שהושק ב-1988. כנראה שקטגוריה זו שמורה לבשמים ותיקים יותר, שלמרות גילם הצליחו לשמור על רמת מכירות נאותה, ובושם זה ללא ספק עונה לדרישה.


בהזדמנות זו נודיע לכם גם על בשמים חדשים לגבר, שהושקו לאחרונה בחו"ל ועושים את דרכם לארץ:


 • נתחיל בעצם עם אחד שכבר הגיע לארץ אך לפי שעה מסרב לצאת את מתחם טרמינל 3, כך שכרגע ניתן להשיג אותו רק בחנות הדיוטי-פרי ג'יימס ריצ'רדסון בנתב"ג. מדובר בבושם של אמן הקעקועים דון אד הרדי שהושק לאחרונה יחד עם בושם מקביל לאשה ונקרא בפשטות Ed Hardy.
 • Artisan מבית ג'ון וורווטוס.


 • Only the Brave הבושם החדש לגבר מבית דיזל, בעל הבקבוק בצורת האגרוף.


 • Very Irresistible Summer מבית ג'יבנשי.


 • Boss In Motion White מבית הוגו בוס.


 • Atitude Extreme מבית ארמאני.

עוד ידיעה חשובה. במהלך חודש יוני, יימכרו כל בשמי אסתי לאודר לגבר ולאשה במחירי מבצע בכל סניפי רשת סופר-פארם.

2 comments:

 1. אינגליש מן6/6/09

  Hall of fame = היכל התהילה

  השבמחק
 2. תודה אינגליש מן! אתה צודק.

  השבמחק